alpha innoTec - Specialista na teplená čerpadla logo roth

O nás - představení instalační firmy

Jsme rodinná firma, která kromě realizací vodoinstalatérských a topenářských instalaci se specializuje na realizace tepelných čerpadel. V současnosti aktivně instalujeme výhradně německá tepelná čerpadla.

O tom, že nejsme pouhými topenáři, kteří mnohdy snad ani nevědí, o čem hovoří a často tak vnášejí do problematiky spousty mýtů a omylů hovoří i fakt, že nabízíme a instalujeme tepelná čerpadla ve všech variantách.

Jde o tepelná čerpadla:

-       Země/voda – plošný kolektor nebo vrt

-       Voda/voda

-       Vzduch/voda – kompaktní (skokem) i splitová (invertorem řízená) řešení

Veškerý servis nechejte na nás

 

Zvlášť pro tepelná čerpadla země/voda jsme prakticky jako jediná instalační firma v Moravskoslezském kraji a přilehlých lokalitách vybaveni technikou (pásový minibagr, svářečka elektrospojek, korunová-jádrová vrtačka, lisovací kleště), pro bezproblémové realizace primárních okruhů bez nutnosti zásahu subdodávek.

Dnes už prakticky všemi poptávajícími vyžadovaný standard se zajištěním případného servisu se zařízením v případě málo častých poruchách zajišťujeme 24 hodin denně.

 

Nabídka realizace a zajištění dodávky na klíč!

 

Spolupracujeme s několika projektanty a energetickými auditory při případném zajištění topenářských projektů a posudků pro různé dotace, v současnosti např. dotace Zelená úsporám. V našem portfoliu služeb dále naleznete specializované firmy pro realizaci anhydritových nebo betonových podlah.

 

Německý výrobek – garance kvality

 

Mnoho z Vás se nás jednou za čas ptá, proč Vám nabízíme právě německá tepelná čerpadla Alpha-InnoTec, když právě Němci si za své výrobky mnohdy nechají „zaplatit“.

Naší snahou je Vám nabídnout taková zařízení, se kterým budete spokojeni po dlouhá léta. Určitě jste si všimli dobrých referencí motoristů na německé automobily s bezproblémovou životností a precizním zpracováním. U tepelných čerpadel je to více než pravidlem.

U zvážení různých i konkurenčních nabídek dbáme, aby každý investor při vynaložení nemalých prostředků, dostal poctivé zařízení za své poctivé peníze. O kvalitě německých zařízení Alpha-InnoTec svědčí mnoho nezávislých testů prováděných v zahraničí, kde tyto výrobky dlouhodobě obsazují první příčky.

 

Jako specialisté na tepelná čerpadla vybaveni potřebnou technikou a zkušenostmi Vám garantujeme bezproblémový a dlouholetý provoz zařízení!

 

Pevně věříme, že na těchto stránkách naleznete vše, čím Vás přesvědčíme o správnosti výběru a rozhodnutí se pro nás, instalačního partnera Alpha-InnoTec. Garantujeme Vám férové a optimální řešení pro Váš konkrétní objekt a tím nabudete důvěry v nás a naše služby.

tepelna-cerpadla-ait.cz
kontakt: e-mail: tepelnacerpadla@gmail.com, tel: (+420) 605 918 773