alpha innoTec - Specialista na teplená čerpadla logo roth

Solární kolektory ROTH

Ploché solární termické panely (kolektory) Roth k ohřevu teplé vody (TUV) nebo podpoře vytápění dotovanými v Zelená úsporám

Načerpat energii pomocí solárních systémů Roth

Slunce vyzařuje k zemi ohromné množství energie. Během půl hodiny dopadne na zeměkouli takové množství energie, že by stačilo na celoroční pokrytí energetické spotřeby na Zemi. K dispozici je k tomu veliké množství technicky využitelných ploch.

Vývoj Roth solárních systémů je krokem směrem do budoucna. Náš program obsahuje různé solární sestavy pro ohřev teplé vody i podporu vytápění pomocí plochých kolektorů včetně upevňovacích systémů. K sestavám patří solární jednotky s oběhovými čerpadly a všemi potřebnými armaturami, Roth solární regulátory a stejně tak Roth solární zásobníky.

Program je optimálním rozšířením Roth systémových řešení pro plošné vytápěcí systémy, připojení topných těles i pro rozvody pitné vody. Se solárními systémy Roth můžete uspořit až 2/3 roční potřeby energie rodinného domu pro ohřev vody. Ve spojení s plošnými vytápěcími systémy je možné využít získanou tepelnou energii též pro podporu vytápění. I v chladných dnech nebo při zatažené obloze vám nabízí tento systém ohřátou užitkovou i topnou vodu pomocí solárních kolektorů.

tepelna-cerpadla-ait.cz
kontakt: e-mail: tepelnacerpadla@gmail.com, tel: (+420) 605 918 773